Ostukorv
Kogus:
Kokku:


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:


Suur valik erinevat mõõtu ja värvi voodilinasid! Kõik voodilinad -15% kuni reedeni!
Liitu meie uudiskirjaga! 
Nii jõuavad parimad pakkumised sinuni esimesena.Nüüd on võimalik sul kombineerida endale sobilik VOODIPESUKOMPLEKT (nt. 2x tekikott + 2x padjapüür jne)! Saada oma soov meile info@flashhome.eu !


SAADAVAL KA VOODIPESUKOMPLEKTID MÕÕDUGA 200x200cm!


 


 

KAUBA TAGASTAMINE

Juhul, kui toode Teile ei sobinud, saate tooteid tagastada/ümber vahetada meile 14 päeva jooksul kasutamata kujul ja originaalpakendis. FlashHome on kohustatud sooritama tagasimakse kliendi kontole seadusega ettenähtud 14 päeva jooksul, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, v.a Tarbija ostetud eseme kättetoimetamise kulud, kuni 10 eurot.

Kauba tagastamise kulu kannab täies ulatuses Klient. FlashHome kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud Kliendi poolt pakendi hoolimatul avamisel või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele (st ekslikult saadeti vale toode). Kui Klient soovib toodet vahetada siis tasub Klient ise uue saadetise postikulu.

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul: a) mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt (nt tarbija mõõtude järgi) (VÕS § 53) b) allahinnatud toodetele c) kardinad d) oksjoni võidud


Tagastusprotsess:
1. Klient täidab "tagastan kauba" ankeedi, pannes kirja kõik vajalik info.
2. Klient saab FlashHome’lt kirja 1-2 tööpäeva jooksul juhistega, kuhu pakk tagasi saata või muu lisainformatsiooni.
3. Klient peab saatma paki tagasi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul samas läbipaistvas tooteümbrises (postipakend ei pea olema sama, milles pakk saadi). Klient peab olema kinnitanud postipaki turvaliselt kinni, veendudes et tagastatav toode ei saa tarne ajal viga/ei kao ära.
4. Kui toode meieni jõudnud, teavitame klienti sellest ning anname teada ajavahemiku, millal tagasimakset on oodata.
Lisainfo müügitingimuste alt!